Domů / Doporučujeme / Je nejvyšší čas vyměnit starý pokladní systém za nový

Je nejvyšší čas vyměnit starý pokladní systém za nový

V každém obchodě je zapotřebí pokladní systém, stejně tak jako v každé restauraci nebo v různých dalších provozovnách. Zákazník si koupí produkt nebo službu a zaplatí. Dříve by na tom nebylo nic divného, ale dnes se mezi sebou zákazníci často liší v tom, jakým způsobem zaplatí, někteří sice stále platí v hotovosti, ale neustále přibývá těch, kteří k zaplacení používají kartu a chytré přístroje, od telefonů až po hodinky. Dokážete i takovým zákazníkům vyhovět?

Zajistěte si moderní pokladní systém

Mít zastaralý pokladní systém znamená zbytečně se připravovat o mnoho zákazníků a také o výhody, které byste mohli mít, kdybyste vsadili na moderní technologie. Současné pokladní systémy jsou natolik inovativní, že jsou propojené s mnoha funkcemi, které vám umožní mít ve všem perfektní přehled. V České republice je bezkonkurenční pokladní systém Dotykačka. Je kompletně v češtině nabízí tolik funkcí, že ho lze přizpůsobit pro jakékoliv podnikání. Ať už podnikáte v gastronomii, maloobchodu nebo službách, systém se vám plně přizpůsobí, naleznete něm totiž přes 70 chytrých nástrojů, které můžete využívat.

Samozřejmě jsou zde všechny základní funkce pokladny. S tímto systémem máte kompletní přehled o tržbách. Můžete spravovat uživatele i jejich role, takže můžete do systému přiřadit třeba i brigádníky. Pokladnu můžete spravovat nejen přes terminál, ale i vzdáleně přes počítač. Pokud podnikáte v gastronomii, zajisté oceníte mapu stolů, tvorbu porcí či třeba možnost tvorby denního menu, ze systému můžete vystavovat faktury, můžete připojit zákaznický displej, mobilního číšníka a mít cenu položky závislou na čase. Nastavit si zde můžete vouchery, body i zálohy. Máte tu i správu dodavatelů, hromadné exporty i importy, možnost hromadného naskladnění a inventury a mnoho dalšího. Objevte všechny funkce přímo na webu Dotykacka.cz. Je jich opravdu mnoho a mohou zcela změnit vaše podnikání od základu, Je na čase, abyste vy i vaši zákazníci využívali všechny výhody, které Dotykačka přináší.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …