Domů / Doporučujeme / Hluboká recenze Huawei Band 6

Hluboká recenze Huawei Band 6

Tento článek je o Huawei Band 6. Tyto hodinky používám od jejich vydání v červnu 2021. Bylo to pro mě vynikající fitness vybavení. Přečtěte si tuto recenzi Huawei Band 6 a zjistěte, proč by to mohly být nejlepší fitness hodinky na současném trhu!

První věc, které si při čtení recenze na šest fitness zařízení Huawei Bands všimnete, je, že jej mnoho lidí srovnává s jinými špičkovými zařízeními, jako jsou Mio Motivo a Starck Metro 2021. Takové srovnání je často zbytečné, protože nedostatek funkcí. Nabízejí více funkcí? Ne, ne nutně. Huawei band 6 však dokáže zabalit spoustu funkcí v malém, elegantnějším designu. Úspěšné a konkurenceschopné fitness zařízení s neustálým sledováním GPS, které také funguje skvěle.

Funkce – Recenze huawei band 6, o které jsem mluvil, je o některých základních, ale důležitých. Patří mezi ně monitorování srdeční frekvence, spálené kalorie za den a ujetá vzdálenost během tréninku. Jak je to ale s výdrží baterie? Trvá to asi 10 dní? Pokud ano, vydrží to týden nebo dva? Odpověď závisí na tom, k čemu pásmo huawei nejvíce používáte a kde jej nejvíce používáte.

Recenze huawei band 6, kterou jsem provedl, také hovoří o své aplikaci ios a o tom, jak se liší od standardní aplikace pro zdraví. Pokud jde o sledování kondice, zdravotní aplikace huawei není nic zvláštního. Umožňuje vám sledovat vaše tréninky, ale rozhraní je velmi minimalistické a není to něco, co přitáhne pozornost vašich uživatelů. Podle mého názoru sledování fitness prostřednictvím recenze huawei band 6 stojí za cenu, která je za ni požadována, ale není to huawei pásmo bohaté na funkce, které možná hledáte.

Skóre stresu – Recenze skupiny huawei band 6 mi poskytla trochu přehled o tom, proč lidé zvažují koupi fitness trackeru. Nejpozoruhodnější v této sekci bylo stresové skóre, které jim Jimmy zobrazoval v průběhu našeho testování. To je to, co měří, jak je jedinec náchylný ke stresu, a v hodnocení huawei band 6 se dostává na

íslo 6. Na stresové skóre lze nahlížet jako na laťku, která se pohybuje od nízké po vysokou a je založena na několika faktorech. Například když je jedinec ve stresu nebo má problémy s ranním vstáváním, skóre stresu se zvýší.

Konektivita – Pokryli jsme sekci konektivity recenze huawei band 6 a v této

ásti se podíváme na jedinečné vlastnosti tohoto pásma. Jednou z unikátních vlastností kapely je možnost použít ji k nabíjení mobilního telefonu nebo PDA. Pokud tedy chcete mít telefon nebo tablet stále připravený, můžete si ho vzít s sebou, když jdete ven a děláte své aktivity. Pásmo se také bude nabíjet pomocí stejného silikonového pásku, který se používá pro sekci připojení zařízení. Můžete se také rozhodnout nabíjet pásmo pomocí kabelu USB dodaného s vaším zařízením.

Další skvělou vlastností recenze huawei band 6, kterou jsme provedli, bylo podívat se na kvalitu skinů, které byly navrženy pro použití s ​​huawei bandem. Většina těchto skinů je vytvořena tak, aby vašemu zařízení poskytovala kompletní a stylový vzhled. Obaly huawei band 6 jsou vyrobeny tak, aby poskytovaly hladký a tenký design, a většina z nich používá k ochraně vašeho zařízení vysoce kvalitní materiály. Většina těchto fitness trackerů má také nějakou funkci alarmu, takže pokud usnete při cvičení, nevynecháte žádné cvičení. Některé z těchto fitness trackerů vám dokonce umožňují přehrávat hudbu z PDA nebo mobilního telefonu pomocí vestavěného reproduktoru.

Tato recenze pásma huawei je zakončena přehledem jeho dvoutýdenní výdrže baterie, která překvapivě trvala hodinu a půl. Nezdá se, že by se baterie rychle vybíjela, ale zdá se, že vydrží několik hodin, než bude nutné dobít. Díky tomu je tento fitness tracker jedním z lepších modelů na současném trhu. Jediná špatná věc na pásmu huawei je, že potřebovala větší baterii, aby vydržela používání běžného dne.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …