Domů / Doporučujeme / Půjčovna zahradní techniky

Půjčovna zahradní techniky

Každá zahrada vyžaduje péči v podobě pravidelné údržby trávníků, její vertikutace a sečení, dále prořezávání stromů, kácení a řezání a podobných činností spjatých zejména s okrasnou zahradou.

Pokud se někdo chce věnovat užitkové zahradě větší rozlohy, pak se neobejde bez zahradního traktůrku s nástavci k orbě, vláčení, k odvozu sklizně nebo zůstatků natí, plevelů apd.

Ne každý si může dovolit pořízení vlastní zahradní techniky, nebo nemá vhodné prostory pro jejich uskladnění. Další variantou je zahrada mimo stálé obydlí, kde by jakékoliv nářadí či dokonce nákladnější zahradní technika byla zbytečnou návnadou pro zloděje. Ve všech těchto případech se rozhodně vyplatí využít služeb odborné firmy a půjčovny zahradní techniky. Zejména obyvatelé Olomouckého kraje mají v tomto ohledu výhodu, neboť zde působí firma RD servis ve Skrbni.

Činnost firmy RD servis

technika2Firma se zabývá jednak zahradnickými pracemi, jako je například vertikutace travních ploch v městských parcích i na soukromých pozemcích, mulčování, ošetřování okrasných dřevin i ovocných stromů. Vyhledávané je také rizikové kácení stromů, které firma nabízí fyzickým i právnickým osobám. Vedle těchto prací je součástí firmy také půjčovna zahradní techniky. Tato služba je užitečnou a praktickou pomocí všem zahrádkářům, kteří nemají z různých důvodů vlastní zahradní techniku, nebo ji používají jednou za rok, takže se jim nevyplatí do ní investovat. Rozhodně je lepší vypůjčit si některý zahradní stroj, než aby stál nečinně v garáži či v kůlně. Ušetřené peníze můžete využít smysluplnějším způsobem.

Co si lze vypůjčit

Půjčovna zahradní techniky disponuje celou řadou užitečných zahradních pomocníků. Jsou to například oblíbené zahradní malotraktory včetně různých nástavců a doplňků, dále travní sekačky, motorové i elektrické kosy, křovinořezy a motorové pily. Vypůjčit si můžete i složitější techniku, jako je například benzínový štěpkovač, či zakladač trávníků, ovšem v tomto případě s obsluhou. Půjčovna vám vybraný stroj doveze na vámi určené místo, takže vám odpadne starost s jejím dopravením. Stačí při vypůjčení předložit doklad totožnosti a složit vratnou zálohu.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …