Domů / Doporučujeme / Fotopast: Pravá ruka pro myslivce i dobrý pomocník v ochraně majetku

Fotopast: Pravá ruka pro myslivce i dobrý pomocník v ochraně majetku

S fotopastí nejčastěji pracují myslivci, ale stává se také velmi oblíbeným prostředkem ochrany majetku. Fotopast je plně automatickým zařízením, které dokáže zaznamenávat snímky, ale také krátká videa. Nejnovější fotopasti dokonce umí pořízené snímky ihned zasílat na váš mobilní telefon, což vám dává skvělou možnost, jak můžete stále vědět, co se před fotopastí děje.

Proč fotopast?

Fotopast ocení myslivci, kteří potřebují monitorovat pohyby zvěře, ale také osoby, které potřebují efektivně chránit svůj majetek. Fotopast dokáže zaznamenat snímky ve dne i v noci, ale také videa o maximální délce 1 minuty. K aktivování fotopasti dochází spuštěním PIR čidla ve chvíli, kdy je před čidlem zaznamenán pohyb člověka. Jedná se o tepelný pohyb, nemusíte se tak bát, že budete mít snímky plné listů.

Přesná a spolehlivá

Fotopast je navržena tak, aby eliminovala nežádoucí pohyb v zorném poli. A právě díky tomu, že fotopast nepracuje jen na základě pohybu, ale teplotních změn, můžete si být jisti, že vždy zaznamená jen to, co má. Stává se z ní efektivní a spolehlivý pomocník v mapování pohybu zvěře, ale i dobrý nástroj v ochraně a zabezpečení objektů.

Snímky a videa

Pořízené snímky a videa se ukládají na SD kartě fotopasti. Pokud však do fotopasti zainvestujete a pořídíte si novější model, můžete si koupit fotopast, která dokáže pořízené fotografie ihned odesílat na váš mobilní telefon formou MMS zpráv či e-mailem. To vám dává možnost mít vždy přehled o tom, co se před fotopastí děje.

Levná varianta

Pokud však hledáte levnější variantu fotopasti, vsaďte na fotopast ScoutGuard sg 520 či Acorn 3310. Obě tyto fotopasti se pohybují ve stejné cenové relaci kolem 2000 Kč. Fotopast Acorn 3310 je však obohacena o LCD displej.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …