Domů / Doporučujeme / Tištěné návody již nepotřebujete, dejte přednost návodům online

Tištěné návody již nepotřebujete, dejte přednost návodům online

Většina z nás se jistě setkala se situací, kdy na pračce začal blikat kód, který vám vám vůbec nic neříkal, potřebovali jste na své troubě použít program, který jste nikdy nepoužili či jste chtěli přenastavit svůj notebook a netušili jak na to.

Na světě existují dvě skupiny lidí: Ti kteří skladují návody na televize, bílou elektroniku a všechny ostatní produkty po mnoho let. Většinu produktů již dávno ani nevlastní a jen jim zbytečně zabírají místo v na poličce či v zásuvce. Druhá skupina spotřebitelů veškeré návody okamžitě vyhazuje v domnění, že si se vším poradí sami. Někdo je zběžně prohlédne, často však končí v odpadcích, aniž by byly otevřené.

Mějte všechny návody na jednom místě – ve svém počítači

Ať už patříte do první nebo do druhé skupiny lidí, není to ideální. Přehrabování se v návodech nebo jejich absence není řešením pro nikoho.

Mějte veškeré potřebné manuály online připraveny kdykoliv k použití. Na webu ceske-navody.net objevíte téměř 44 000 návodů k použití na produkty od mnoha známých výrobců.

Ve vyhledávači najděte značku produktu, ke kterému potřebujete návod. Produkt můžete nalézt i podle typu výrobku (telefon, pračka, lednice). Záleží jen na vás, který postup zvolíte.

Po nalezení produktu odešlete žádost a zaslání návodu na váš e-mail. Na e-mail přijde za krátký čas návod ve formátu PDF.

Vytvořte si složku s návody

Po stažení návodu ze svého e-mailu vytvořte složku s veškerými návody, které můžete ještě potřebovat. Má te ji vždy tak po ruce a nemusíte nic složitě vyhledávat.

Velkou výhodou návodů online je možnost jejich sdílení do cloudu nebo na google disk. Návody tak máte k ruce kdekoliv, kde je internet. To oceníte především při cestování, kdy s sebou berete notebook, holící strojek, fén či jiné spotřebiče.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …