Domů / Doporučujeme / Nábor nových zaměstnanců nikdy nebyl jednodušší

Nábor nových zaměstnanců nikdy nebyl jednodušší

Na jednu stranu se může zdát, že je všude k dispozici mnoho uchazečů o zaměstnání, ale nalezení správných zaměstnanců ve skutečnosti tak snadné není. Je mnoho regionů, kde firmy už dlouhé měsíce hledají vhodné zaměstnance na konkrétní pozice a marně. Být podnikatelem, organizací nebo firmou znamená mnohdy mít patřičné zaměstnance, kteří budou pro danou práci jako stvoření a pokud je budete chtít najít, je potřeba oslovit velké množství lidí. Čím více lidí oslovíte, tím větší je pravděpodobnost, že v co nejkratší době najdete vhodnou pracovní sílu.

Inzerce na pracovních portálech

Zaměstnanci se neloví po známých nebo vylepováním inzerátů na pouliční lampy, nejlepší možností je využití pracovních portálů. Většina uchazečů o zaměstnání dokonce využívá větší množství pracovních portálů, protože vědí, že díky tomu mají větší pravděpodobnost na nalezení pracovního místa.

Pokud je i vaším cílem najít vhodného zaměstnance a to v dohledné době, neobracejte se na jednotlivé pracovní portály, ale přímo na předního českého leadera v oblasti personální inzerce, kterým je společnost 123jobs Media s.r.o. Provozuje rozsáhlou síť největších pracovních portálů i vyhledávačů práce a umožní vám snadno nalézt vhodné zaměstnance. Pro firmy je inzerce pracovních pozic velmi levná a podnikatelé osvč, neziskové organizace a státní instituce mohou dokonce inzeráty podávat zcela zdarma.

Inzerce v tuzemsku i zahraničí

Společnost vám zajistí pracovníky jak v Čechách, tak i na Slovensku a v dalších zemích Evropské unie a Spojených států pod globálním brandem MyJobsi, provozuje totiž i zahraniční pracovní portály a tak můžete získat snadno zaměstnance i ze zahraničí. Všechny pracovní portály můžete shlédnout na webu společnosti 123jobsmedia.cz. Vždy se vyplatí obrátit na specialistu ve svém oboru, který vám pomůže najít nejkratší cestu k vašim novým zaměstnancům. Tuzemské pracovní portály Personalistka.cz, Abecedaprace.cz a 123jobs.cz jsou u uchazečů velmi oblíbené a získávají díky své přehlednosti pozitivní recenze.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …