Domů / Doporučujeme / S kvalitním kovovým plotem bude váš domov v bezpečí

S kvalitním kovovým plotem bude váš domov v bezpečí

Potřebujete nový kvalitní plot, který ochrání váš pozemek? A přemýšleli jste již o kovovém plotu? Kovové ploty jsou vhodnou možností k moderním stavbám, jsou kvalitní, bezúdržbové a s dlouhou zárukou. Kovovým plotem můžete oplotit administrativní budovu, rodinný dům či průmyslový areál. Záleží jen na tom, jaký typ kovového plotu si vyberete.

Jak vybírat?

Důležité je vybírat kovový plot podle toho, k jakému účelu jej potřebujete, kolik na něj máte vyhrazeno financí a jak moc musí býti odolný okolním vlivům. Bezúdržbové kovové ploty mohou sloužit k oplocení rodinných a obytných domů, občanských staveb, sídel firem či průmyslových staveb.

Druhy plotů

Náročnější zákazníky jistě uspokojí kovové ploty z řady PREMIUM, které mají vysokou odolnost proti korozi a jsou velmi kvalitně zpracované. Pro oplocení rodinných domů, ale i veřejných objektů jsou vhodné ploty z řady EKOLINE. Vyráběny jsou ze žárově zinkovaných ocelových profilů, které jsou odolné vůči vlivům vnějšího prostředí. Kovové ploty řady TREND se hodí k moderním stavbám, jelikož jsou vyráběny z dutých ocelových čtyřhranných profilů. Splňují nároky na minimální údržbu. Kovové ploty z řady BRILIANT jsou cenově velmi dobře dostupné a jejich záruka je až na 10 let. Tyto ploty oceníte především při oplocení rodinných domů, ale i parků a veřejných budov. Při volbě oplocení firemních sídel, průmyslových areálů či administrativních budov popřemýšlejte o kovových plotech z řady INDUSTRIAL. Ty díky kvalitní povrchové úpravě dobře odolávají mechanickému poškození. Ploty k rodinnému domu vybírejte obzvlášť pečlivě, jelikož by měl plot korespondovat s celkovým rázem stavby a pozemku.

To pravé pro vás

Nabídka kovových plotů je opravdu široká a záleží jen na vašich možnostech a představách. Vybírejte kovový plot, který bude vyhovovat právě vašim požadavkům.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …