Domů / Doporučujeme / Recenze Huawei Watch GT 2 Sport

Recenze Huawei Watch GT 2 Sport

Huawei Watch GT 2 jsou sportovní chytré hodinky s více než 100 tréninkovými režimy, ale jsou vhodné pro cyklisty?

Testoval jsem 46mm-face verzi (k dispozici je i 42mm), která má krásně čisté rozlišení 454×454 pixelů. Všimněte si, že uvažovaná dvoutýdenní výdrž baterie znamená, že obrazovka spí, pokud není aktivována – deaktivace této funkce zkrátí délku baterie na polovinu, ale myslím, že to stojí za to.

Hlavní výhoda

Sledování je slušné, podporuje satelitní polohovací systémy GPS i GLONASS. Získáte tak aktuální rychlost, průměrnou rychlost a vzdálenost, kterou můžete po tréninku podrobněji analyzovat prostřednictvím aplikace Huawei Health.

Využívá technologii TruSeen 3.0 společnosti Huawei, typickou kombinaci světelných senzorů a algoritmů. To také znamenalo, že prediktor VO2 max byl mimo provoz a mě to přimělo dotazovat se na přesnost hodnot variability srdeční frekvence, které jsou užitečné pro měření vaší připravenosti na trénink.

Platforma Huawei nemá obchod s aplikacemi, takže jste omezeni, pokud jde o synchronizaci s aplikacemi třetích stran, jako je Strava. To znamená, že jakákoli analýza se vrátí do aplikace Huawei Health.

Hudební systém téměř exceluje. Zvuk je působivý, ať už přes Bluetooth do bezdrátových sluchátek nebo i mimo hodinky. GT 2 pojme až 500 skladeb nahraných přes aplikaci Huawei.

Jedná se o velmi atraktivní hodinky, které se snadno ovládají dvěma tlačítky a dotykovou obrazovkou.

Pozitivní je, že funkce analýzy spánku se zdála odpovídat mé neoficiální zkušenosti a v aplikaci jste dostali skóre (existuje spousta tipů, které vám pomohou zlepšit spánek).

Huawei Watch GT 2 dostávají velkou aktualizaci nových funkcí

Huawei upustil od masivní aktualizace pro Watch GT 2, protože nadále podporuje svou řadu chytrých hodinek.ale nová aktualizace přináší do GT 2 spoustu nových funkcí, podle zpráv Huawei Central. Za prvé, Huawei Watch GT 2 lze nyní zamknout pomocí přístupového kódu pro větší zabezpečení.

A existuje také spousta vylepšení zaměřených na sport a běh.

Podpora zóny tempa umožní běžcům používat GT 2 k efektivnějšímu udržování rychlosti, což bude posilou pro trénink i závody.

A co víc, uživatelé se nyní mohou rozhodnout, že při cvičení budou mít obrazovku stále zapnutou, takže není třeba zvedat, aby se probudil.

To také udrží viditelné statistiky cvičení, takže můžete sledovat pokrok. To bude dobré pro lidi, kteří cvičí HIIT a funkční fitness, takže chtějí sledovat statistiky, ale nemusí být schopni provést akci zvedání zápěstí, když držíte závaží.

Venkovní sporty také zobrazí údaje o východu/západu slunce, takže můžete zkontrolovat, zda světlo vydrží až do konce tréninku.

A konečně bylo posíleno sledování menstruačního cyklu s lepšími možnostmi na samotných hodinkách.

Je to rozsáhlá aktualizace pro GT2 a mnoho z těchto funkcí. Vzhledem k úzkému propojení mezi funkcemi GT a Harmony OS by však mohlo být nastaveno, aby se tato aktualizace brzy dočkala.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …