Domů / Doporučujeme / Průvodce nákupem Honor 8X: Kde koupit?

Průvodce nákupem Honor 8X: Kde koupit?

Honor 8x je fantastický smartphone. Zvláště pokud chcete velký displej. Nejpokročilejší telefon značky Honor má velký 6,5palcový displej a poměr obrazovky k tělu 91 procent, což znamená, že jde o vynikající telefon pro sledování videí, hraní her a další.

6 důvodů, proč si koupit Honor 8x:

Existuje 6 významných důvodů, proč si koupit smartphone honor x8.

  1. Velký 6,5palcový displej:

Zdaleka nejpraktičtějším důvodem, proč si pořídit Honor 8x, je jeho displej. Nemá jen velkou 6,5palcovou obrazovku, ale poměr mezi obrazovkou displeje a tělem smartphonu je ohromujících 91 procent. Uprostřed displeje je jen malý 4,25mm rámeček, který se řadí mezi nejužitečnější smartphony pro využití médií. Je to stejně jako rozlišení 2340 x 1080, což znamená, že můžete natáčet videa v plném HD rozlišení nebo dokonce vyšším.

  1. Design, který působí leskle a moderně:

Kromě velkého displeje vypadá Honor 8x skvěle. Glazura na zadní straně telefonu má 2 viditelné efekty; levá část zadní strany, kde jsou umístěny 2 zadní kamery, má průhlednější barvu se zarytou texturou, i když gravitnější pravá část na zadní straně se snímačem otisků prstů telefonu má hedvábně tmavší lesk.

  1. Velká baterie, která vydrží až 2 dny:

Jelikož má Honor 8x tak velký displej, vyžaduje také větší baterii ve spodní části, aby telefon fungoval na jedno nabití déle než pár hodin. Naštěstí má Honor 8x v srdci chlubnou 3 750mAh baterii. To znamená, že většina majitelů by měla lépe získat až 2 dny používání na samostatné nabití při průměrném využití smartphonu.

  1. GPU Boost pro hraní her:

Honor 8x má hardwarovou funkci vytvořenou pouze pro hráče. Podporuje zcela novou technologii GPU Turbo společnosti, která byla poprvé zahrnuta v jejím smartphonu Honor Play. Po zapnutí by tato charakteristika měla nabízet nejlepší a plynulejší herní zážitek, protože může být podporován GPU ve spodní části telefonu, což vede k pokročilejším snímkovým frekvencím pro vaše oblíbené hry, i když také snižuje obecnou spotřebu energie.

  1. Fotoaparáty s funkcemi AI:

Honor 8x umožňuje nastavení dvojitého zadního fotoaparátu s 20MP primárním snímačem s clonou f/1.8 a automatickým ostřením s fázovou detekcí a 2MP alternativním snímačem pro údaje o hloubce.

Telefon se řídí vlastnostmi fotoaparátů založenými na umělé inteligenci, takže při pořízení fotografie dokáže vytipovat 22 různých tříd objektů. Umělá inteligence se může pochlubit také možností přímé volby z 500 scénářů. To vše znamená, že obrázky, které nosíte se zadními fotoaparáty, by měly po vybalení vypadat skvěle, aniž byste museli vstupovat do editoru fotografií.

  1. Cena je nižší za telefon s bohatým displejem:

Obecně platí, že pokud si koupíte telefon s 6,5palcovým displejem, můžete očekávat, že zaplatíte prémii. I tak můžete získat Honor 8x se 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti za pouhých 249 EUR. Můžete také získat telefon se 128 GB vnitřní paměti za pouhých 299 EUR.

Mějte na paměti, že tento telefon a slot pro kartu micro USB vám umožní přidat 400 GB úložného prostoru navíc. To by mělo být hodně místa pro uložení vašich fotek a videí. Celkově vzato je to v dnešní době úžasný telefon.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …