Domů / Doporučujeme / Objevte svět internetu věcí

Objevte svět internetu věcí

Internet věcí je pojem, který dostává v současné době reálnou podobu a zasahuje do životů nás všech. Jde o schopnost zařízení kolem nás mezi sebou komunikovat a o možnosti řídit tyto systémy vzdáleně. Technologie jsou dnes už tak vyspělé, že přístroje, které už mají svůj smysl a využití, mohou být ještě přínosnější.

Představte si domácnost, která mezi sebou dokonale komunikuje. Kamera, která vás zaznamená může být napojená na vrata, která se vám otevřou. Váš kotel může být napojený na aplikaci v telefonu a můžete ho vzdáleně zapnout ještě než dorazíte domů. Spotřebiče mohou být chytré, mohou se učit, co máte rádi a na základě toho vám nabídnout řešení, které vám ještě více usnadní každodenní život. Českým specialistou na internet věcí je společnost JABLOTRON CLOUD Services s.r.o. Vytváří řešení, která umí propojit produkty přímo s uživateli.

Rozvoj internetu věcí

Společnost je zaměřena na stabilitu a dlouhodobou provozovatelnost, není utkvělá v pravidlech, ale naopak se snaží neustále vymýšlet nová řešení a technologie, které mohou změnit svět. Ve společnosti pracuje mladý tým profesionálů, pro které je jejich činnost více než jen práce, vytváří komunitu, které pomáhá posouvat hranice ještě dál. Pracuje na reálných projektech, které mají pro koncové uživatele skutečný přínos, její řešení jsou dělaná tak, aby byla perfektní, od zařízení až po aplikaci, které ho bude ovládat. Práce společnosti je radost, protože se neustále pracuje na unikátních projektech, které pomáhají rozvíjet internet věcí. Společnost má přes 200 tisíc propojených zařízení, která jsou skutečně užitečná, od alarmu až po rekuperaci. Pokud se vyznáte v mikroservisní architektuře, zajímá vás GraphQL, TypeScript či Docker, můžete se stát také součástí týmu, který vyvíjí inovativní technologie. Více informací najdete na https://www.jablotron.cloud.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …