Domů / Doporučujeme / Netradiční světelnou show vytvoří drony

Netradiční světelnou show vytvoří drony

V současné době nacházejí drony uplatnění v různých oblastech lidské činnosti. Používá je armáda, hojně jsou využívány pro průzkum terénu, tvorbu videa a fotografií, používají je realitní kanceláře – díky nim snadno představí nabízené nemovitosti. Věděli jste však, že drony umí uspořádat i světelnou show?

Co je světelná show zajištěná drony a jaké výhody nabízí?

Dronová světelná show je originální způsob zábavy, který je vhodný na jakoukoli oslavu a to jak firemní, veřejnou nebo rodinnou.

Show zajišťují synchronizované skupiny dronů, které jsou osvětlené a dokážou tak vytvořit velmi důmyslné choreografie. Ty se objevují na obloze a vytvářejí různorodé letecké formace. Spatřit můžete dokonalý 3D balet, který se odehrává ve výšce až 120 metrů nad zemí. Show je předem naprogramovaná. Drony tak umí vykreslit různé tvary, obrazce, nápisy, animace a dokonce i postavy.

Dronová show je určená jak pro soukromé, tak i veřejné akce. Objednat si ji může jakýkoli pořadatel. Může to být firma, organizace, obec, město nebo jakákoli agentura. Jsou ideální volbou jako doprovodný program pro akce kulturního i sportovního charakteru. Mohou oslovit publikum i zákazníky, třeba na předváděcí akci.

Show se dá spatřit ve vzdálenosti i větší než z jednoho kilometru a výhodou je její synchronizace s hudbou, laserovými systémy nebo dalšími světelnými efekty. Neznečišťuje životní prostředí, eliminuje vznik požáru a lze ji realizovat opakovaně.

Na koho se obrátit?

Dechberoucí podívanou v podobě dronové show jak pro malé, tak i velké eventy nabízí společnost MAGIC DRONES. Objednat si ji lze jak po Čechách, tak i na Slovensko. Společnost si klade za cíl nejen zábavu, ale také bezpečnost. Show je zajištěna několika ochrannými prvky, které se aplikují před samotnou produkcí. Všichni piloti společnosti MAGIC DRONES jsou držitelé certifikací a potřebných zkoušek. Společnost splňuje registraci potřebnou pro provozování bezpilotních systémů včetně pojištění.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …