Domů / Doporučujeme / Milujete memy? Podpořte unikátní projekt na Kickstarteru – Memeballs

Milujete memy? Podpořte unikátní projekt na Kickstarteru – Memeballs

Žádný smajlík na světě nedokáže vyjádřit emoce tak trefně a dokonale, jako memy. Meme obrázky ovládly celý svět už před mnoha lety a jsou nejvtipnější reakcí na mnoho situací v našem životě. Ať už se vám přihodí něco hezkého, strašného, někdo vás naštve nebo pro někoho nemáte pochopení, na každého pasuje nějaký mem. Možná jste si už nějaké memy oblíbili natolik, že si bez nich nedovedete život ani představit.

Co jsou to Memeballs?

Memy patří k současné kultuře a pokud je máte v oblibě, nemusíte je používat jen na sociálních sítích. Mohou se stát cool dekorací ve vašem interiéru. Jakub Takáč se postaral vznik projektu, který vám umožní vystavit si oblíbené memy kdekoliv a to v podobě skleněných dekorací, které v sobě mají memy vygravírované za pomoci laseru.

Může jít o dekorace v podobě koule nebo třeba kvádru, které jsou umístěné v ručně vyrobeném podstavci, kde jsou podsvícené za pomoci LED RGB. Jde o skutečně stylovou a moderní dekoraci, která rozzáří každé místo v domácnosti a každého zaručeně pobaví. Jaké jsou vaše oblíbené memy? Někdo miluje Fuuu, jiní třeba Double facepalm nebo třeba oblíbenou Nyan cat. Každá generace má své umění a díky této dekoraci přenesete memy přímo do fyzické podoby. Memeballs jsou skvělou dekorací, ale třeba také dárkem pro blízké. Pokud je někdo stále vytočený, není nic lepšího než ho obdarovat patřičnou meme dekorací.

Projekt Memeballs je nyní jako crowdfundingová kampaň na Kickstarteru a můžete ji podpořit i vy. Stačí přejít na https://www.kickstarter.com/projects/takac/memeball a přispět k tomu, aby tento skvělý projekt dostal šanci. S vaší pomocí mohou Memeballs dobýt celý svět!

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …