Domů / Doporučujeme / Jak rychle získat práci? Zkuste naše tipy!

Jak rychle získat práci? Zkuste naše tipy!

Získat práci rychle se zdá jako nereálný úkol, zvláště když vezmeme v úvahu, že doba náboru může trvat až čtyři týdny. Dlouhé náborové procesy mohou v mnoha uchazečích o zaměstnání při hledání nové kariéry vyvolat pesimismu. Pokud toužíte po rychlé změně práce, existuje několik způsobů, jak být při hledání efektivní.

Víte jistě, jakou práci hledáte?

Váš čas je cenný, o to více, když je vaším cílem rychle získat práci. Neplýtvejte časem vyplňováním hromady žádostí o pozice, o které máte jen poloviční zájem. Místo toho si věnujte čas prozkoumání pozic, které by vás opravdu bavily, a pak svůj čas využijte moudře k tomu, abyste našli a ucházeli se o pozice, které odpovídají tomu, co hledáte. Většina nabídek práce a pracovních portálů vám umožňuje provádět konkrétní vyhledávání na základě vašich kritérií, včetně názvu pozice, platu, kvalifikace a dalších požadavků. Jedním z oblíbených je pracovní portál jobimi.cz.

Napište si několik klíčových slov, která odpovídají pracovním povinnostem a vašim předchozím pracovním zkušenostem, abyste mohli efektivně a ve svůj prospěch využívat vyhledávací funkce jednotlivých stránek, například práce Brno.Tato cílená vyhledávání vám také umožňují eliminovat pracovní místa, která nesplňují vaše požadavky, pokud jde o umístění, úroveň zkušeností a další nesmlouvavé standardy. Výsledky vás přivedou na dostupné pozice, které budou mnohem více v souladu s vašimi potřebami. Jakmile najdete pracovní místa, která odpovídají, bude vyplňování žádostí mnohem méně zdlouhavé, než když se ucházíte o pozice, které se nehodí.

Buďte trpěliví

Udělali jste průzkum a odeslali přihlášku, životopis a motivační dopis prostřednictví jobimi.cz, ale co teď? Mějte oči otevřené pro další potenciální zaměstnavatele a příležitosti, jakmile se objeví – je lepší přihlásit se na několik pozic, které vás zajímají, než počítat s tím, že se jedna nebo dvě žádosti promění v pracovní nabídky. Práce Kladno je vhodná pro mnoho uchazečů.

Pokud společnost pošle zamítavý dopis, využijte této příležitosti a zeptejte se jí, co byste mohli udělat jinak, aby byla zvážena, a použijte zpětnou vazbu ke zlepšení budoucích žádostí a pohovorů

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …