Domů / Doporučujeme / Máte zánět pochvy? Použijte vaginální krém nebo tablety.

Máte zánět pochvy? Použijte vaginální krém nebo tablety.

Infekce není nic příjemného a je v podstatě jedno, kde se objevuje. Ať už jde o infekci žaludku, někde v těle nebo vaginální infekci neboli zánět pochvy. Tou trpí velké množství žen, téměř každá žena jí trpěla minimálně jednou za život. Když vás trápí nepříjemné bolesti, svědění a pálení, chcete se ho co možná nejrychleji zbavit. Není divu. Ať už se rozhodnete navštívit lékaře, který vám předepíše léky nebo využijete možnosti samoléčby, rozhodně je potřeba začít něco dělat. Pokud před návštěvou lékaře chcete využít samoléčbu, máte možnost využít celou řadu přípravků a produktů, které na kvasinkovou infekci mohou pomoci.

Využijte vaginální krémy

Základ je správná péče o intimní partie a jde také o jedno z preventivních opatření. Když se však problém objeví, je potřeba ho řešit. A na pomoc si můžete vzít produkty značky GYNELLA®. Vaginální krém a celá škála produktů z řady léčivých prostředků vám poskytne pomoc a úlevu od nepříjemných pocitů, které se s kvasinkovou infekcí spojují. Z řady GYNELLA® Silver si vyberete produkty, které se o vás a vaše intimní místa bezpečně postarají. Zase se budete cítit dobře.

Využijte vaginální tablety

Kromě krémů, pěny nebo čípků v nabídce značky GYNELLA® Silver najdete také vaginální tablety, které jsou rovněž skvělými léčivými prostředky a mohou pomoci nejen při vaginálních infekcích. Tobolky pro podporu léčby bakteriálních, kvasinkových a virových vaginálních infekcí a pooperačních a poporodních poranění jsou dobrým pomocníkem. Když se však problémy nezlepšují, je nutné navštívit lékaře a nechat další postup a léčbu na něm. Ať už si z řady Silver vyberete cokoliv, můžete se cítit v intimní oblasti opět dobře a bez starostí.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …