Domů / Doporučujeme / Láká vás fotografování nebo grafika?

Láká vás fotografování nebo grafika?

Svět fotografie je úžasný. Síla a moc jedné skvělé fotky může pohnout doslova celým světem. Jestliže i vás láká toto řemeslo, pak není nic jednoduššího, než si koupit vlastní vybavení a začít fotit. Pokud ale nechcete zbytečně tápat, pak pro vás máme řešení. Naše kurzy, které vás naučí všechno potřebné. Pojďme se na ně podívat.

Když vás láká grafické studio…

Jestliže se chcete podívat i za hranice světa fotografie, tak jsme si pro vás připravili další zajímavý kurz. Rekvalifikační kurz Pracovník grafického studia je vhodný nejen pro ty, kteří chtějí nastartovat svoji kariéru grafika. Na kurzu Pracovníka grafického studia se dozvíte, na co si dát pozor v předtiskové úpravě, jak připravit vhodnou fotografii pro váš grafický návrh a okouknete si i práci přímo v tiskárně. Samozřejmě se naučíte ovládat celou řadu programů potřebných k výkonu vašeho budoucího povolání. Po celý kurz pracujete na návrhu své vlastní grafiky, od nápadu po tisk. Kurz je víkendový. Stačí vám tedy 3 dny dovolené a 4 víkendy, během nichž si stihnete vyzkoušet všechno potřebné.

Fotoškola v Liberci je velmi lákavou možností k výuce nejen fotografování

Pokud se zajímáte o fotografii a focení jako takové, tak vůbec nezáleží na tom, odkud jste. LŠF Liberec totiž nabízí kurzy jak pro místní, tak pro mimoliberecké nejen v podobě videokurzů. Vyberte si z široké nabídky kurzů a školení a pronikněte do světa fotografie a grafiky. Večerní fotoškola, Fotografujeme krajinu, Fotografování a postprodukce portrétu, ale také výše zmiňovaný kurz Pracovník grafického studia vám poskytne všechny potřebné znalosti, které budete potřebovat.

Další nabídka:

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …