Domů / Doporučujeme / Kde sehnat výkonný herní počítač za super cenu?

Kde sehnat výkonný herní počítač za super cenu?

Potřebujete pořádně nadupaný počítač na hry s výkonnou grafickou kartou a účinným chladícím systémem? V dnešní době nejde zrovna o levnou záležitost a na výkonný herní počítač si obvykle musíte našetřit spoustu peněz. Poradíme vám, kde sehnat nejlevnější počítače s příjemným poměrem výkon/cena.

Vydejte se cestou cenově výhodného nákupu repasované počítače v eshopu Computer-Outlet.cz. Ušetříte a získáte plně funkční, techniky prověřený herní PC se zárukou.

Výkon je to, co vás při hraní her zajímá nejvíc

Největší požitek při hraní hry získáte, když je hra plynulá, grafické detaily si vychutnáváte na maximum a atraktivně podsvícený počítač vše v pohodě zvládá a nepřehřívá se. Přesně takové parametry herních počítačů nabízí eshop Computer Outlet. Zde je několik příkladů:

  • nová vyhrazená grafická karta – GeForce GTX 1650 OC Edition 4 GB GDDR5
  • case se třemi vysoce kvalitními ventilátory (jeden vzadu a tři vpředu). Každý ventilátor má navíc LED podsvícení, generované 33 LED v každém z nich.
  • pracovní výkon procesoru Intel i5 je také velmi vysoký díky použití účinného chladicího systému.
  • v nabídce jsou také procesory řady Intel i7 pro nejvyšší kvalitu her
  • v nabídce je také herní počítač s nejnovější generací grafické karty GTX 1650 4 GB. Ta je spárovaná s revolučním procesorem AMD RYZEN 5, 16 GB DDR4 pamětí a superrychlým 512 GB SSD M.2 PCIe diskem je zárukou vysokého výkonu, který potřebujete. Plynulost hry vás již nebude omezovat – díky modernímu výkonnému procesoru a velmi efektivní grafice budete moci hrát nejnovější tituly na vysoké detaily.

Záruku máte vždy

Repasované počítače na gaming pro vás připravuje zkušený odborný tým. Každý počítač je otestován a při koupi získáte garanci záruční lhůty v délce 12 měsíců.

Kontakty na prodejce herních počítačů:

Telefon:  +420 725 310 205

E-mail:  informace@computer-outlet.cz

E-shop: https://computer-outlet.cz/

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …