Domů / Doporučujeme / Jarico – jednorázové obaly a boxy na jídlo

Jarico – jednorázové obaly a boxy na jídlo

Každý majitel restaurace, cukrárny nebo rychlého občerstvení, který nabízí možnost odnést si připravené jídlo s sebou, hledá způsoby, jakými připravený pokrm zákazníkovi zabalit. Jednou z možností jsou jednorázové obaly na jídlo. Ty nabízí společnost Jarico.

Proč právě Jarico?

Vzhledem k tomu, že na trhu působí již velmi dlouhou dobu, získala společnost celou řadu zkušeností, které se promítají v její současné nabídce. Ta je zaměřena na obalové materiály pro velké množství zákazníků. Výrobky, která má ve své nabídce, jsou kvalitní a za velmi přijatelné ceny.

Tipy pro vás

Transparentní misky na jídlo jsou ideálním pomocníkem pro balení chlebíčků, salátů zeleninových i ovocných nebo výrobků cukrářských. Pro výrobce pomazánek, ale i salátů nebo masových náplní jsou určené kbelíčky s víčkem. Misky na ovoce využijete pro balení ovoce nebo zeleniny.

Velmi žádané jsou také BIO jednorázové boxy na jídlo. Pro jejich výrobu se využívají recyklované nebo ekologické materiály, které se dají opět recyklovat. Některé kousky se vyrábějí z cukrové třtiny nebo ekologické lepenky. Objednat si můžete boxy na malé porce. V nabídce však naleznete také talíře různých velikostí nebo talíře dělené.

Mezi oblíbené boxy se řadí ty, které se dají použít i do mikrovlnné trouby. Pro výrobu takových kousků se používá certifikovaná lepenka. Mezi jednorázovými boxy pak vynikají papírové krabičky nebo misky s víčkem, které chrání přenášené potraviny, na krátkou vzdálenost, před vychladnutím. Samozřejmostí jsou BIO příbory, které tvoří neodmyslitelnou součást jednorázových boxů na jídlo.

Jednorázové obaly a boxy na jídlo jsou určené pro přenášení hotových pokrmů nebo polotovarů z restaurace domů nebo do zaměstnání.

Při výrobě BIO boxů není navíc zatěžováno naše životní prostředí.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …