Domů / Doporučujeme / Chytré řešení pro provoz call centra

Chytré řešení pro provoz call centra

Provozování call centra se může zdát jako obtížná činnost, která vyžaduje nejen správné lidi, ale také technické a softwarové zázemí. Existuje však chytré cloudové řešení, které vám umožní snadné provozování call centra za pomoci speciálního softwaru.

Jde o VCC Live cloud call center solution, tedy systém, který vám umožní spravovat databázi kontaktů a se všemi zákazníky komunikovat skrze emaily, telefonní hovory, SMS nebo chat. Lze dokonce nastavit automatické přepojování na jednotlivé kolegy.

Výhody systému

Je zde přehledná historie o všech hovorech, budete mít tedy přehled, kdy jste s kým komunikovali. S jednotlivými zákazníky můžete komunikovat prostřednictvím kanálů, které oni sami preferují, takže pokud jim nevyhovuje telefonní hovor, můžete třeba komunikovat skrze chat. Jediné, co provoz potřebujete, tak je připojení k internetu, není tedy potřeba instalovat žádný software. Pokud si chcete provoz call centra vyzkoušet, nabízí se vám možnost demoverze.

Nemusíte se zákazníky komunikovat jen jednotlivě, lze zasílat i hromadné zprávy skrze SMS nebo email, což usnadní například rozesílání speciálních nabídek a upozornění. Lze vše zautomatizovat a zasílat třeba jen upozornění na potvrzení objednávky či cokoliv jiného.

Řešení pro váš byznys

Je jedno, v jakém oboru podnikáte, jestli provozujete eshop, nabízíte služby aj. Komunikace se zákazníky je velmi důležitá, pokud jste s nimi v kontaktu, stanou se pravidelnými nakupujícími. Neustálý kontakt jim dodá pocit, že se na vás mohou kdykoliv obrátit a vy jim budete vždy k dispozici. Celý systém je velmi pokročilý a lze ho v mnoha ohledech přizpůsobit vašemu podnikání a tomu, co od něj očekáváte. Vyzkoušejte si cloudový software pro call centrum a sami zjistíte, jaké výhody pro vás přináší. Můžete s ním zcela změnit přístup k zákazníkům, zvýšit prodeje i spokojenost samotných zákazníků nebo potenciálních zákazníků, které budete teprve oslovovat.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …