Domů / Doporučujeme / Co je audiovizuální a prezentační technika? Uděláme vám v tom jasno

Co je audiovizuální a prezentační technika? Uděláme vám v tom jasno

Láká vás přihlásit se do AZ kvízu, ale máte mezery v technických pojmech? Poslední otázka před propojením všech tří stran v pyramidě by klidně mohla být – co je audiovizuální a prezentační technika?

Prozradíme vám, co se pod těmito pojmy skrývá, abyste si mohli s klidným svědomím poslat přihlášku.

Audiovizuální technika – AV technika

Jedná se o techniku, která nám zprostředkovává zvuk a obraz. Tak by mohla znít odpověď a políčko v pyramidě by se rázem obarvilo vaší barvou. Mezi AV techniku totiž patří projektory, projekční plátna, televize, interaktivní tabule, snímací a záznamové kamery, mikrofony a záznamová zařízení zvuku a videa.

Prezentační technika

Odpověď může znít: Technika pro pořádání prezentací, konferencí a reklamních sdělení. Snadno upozorní na akci nebo reklamu společnosti. A políčko v pyramidě je vaše. Mezi prezentační techniku můžeme zařadit velkoplošné obrazovky, reklamní poutače, elektronické billboardy aj., které vašim zákazníkům rychle sdělí důležité informace a pomůžou prodeji.

C-mont je specialistou na AV a prezentační techniku

Náš tým zkušených pracovníků C-mont vám připraví AV i prezentační techniku na míru podle vašeho přání. Potřebujete dovybavit zasedací místnost ve firmě nebo jen uvažujete o domácím kině a velkém plátně s projektorem? Se vším si poradíme.

Servis i půjčovna AV a prezentační techniky

Zařízením, namontováním a proškolením na veškerou techniku to pro nás nekončí. Poskytneme vám i pravidelný servis audiovizuální techniky a v případě poruchy k vám náš technik dorazí do 24 hodin od nahlášení. Takže žádné dlouhé čekání.

Veškerou techniku vám i rádi vypůjčíme. Pokud vás čeká jednorázová akce, je škoda vyhazovat peníze za něco, co dalších pět let nevyužijete a nemáte to ani kam dát. Pronájem AV techniky zahrnuje např. plazmové obrazovky, projektory nebo projekční plátna. Najdete nás v Praze 9 na Poděbradské ulici nebo na webových stránkách www.c-mont.cz.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …