Domů / Nezařazené / Aplikace pro tvůj Android – zbavte se notifikací a mějte vždy vše po ruce

Aplikace pro tvůj Android – zbavte se notifikací a mějte vždy vše po ruce

Google Play si pro vás připravil další tři zajímavé aplikace, které nesmí ve vašem chytrém telefonu chybět. Těšit se můžete na vychytanou aplikaci Dingless, která vás zbaví všech notifikací. Nebude chybět ani zajímavá aplikace Smart Kit 360, která obsahuje 32 nástrojů v jednom balení. Jako poslední aplikaci si prohlídneme Day Counter, která je ideální pro plnění předsevzetí.

Ukryjte nepříjemné notifikace – Dinglessdingless

Pracovní a osobní život vám neustále kontroluje malá, ale výkonná krabička. Mít telefon na chvíli z ruky je malý zázrak. Pokud se chcete nechvíli zbavit okolního světa, zapnete tichý režim a je po starostech. Co když chcete být na příjmu pro důležité věci? V takovém případě vám pomůže aplikace Dingless, která umí eliminovat nepříjemné a rušivé notifikace v podobě Facebook Messengeru, WhatsAppu a další. Součástí aplikace je i možnost zapnutí upozornění na opětovné aktivování notifikací.

Aplikaci stahujte zde.

Nepřeberné množství nástrojů vždy při ruce – Smart Kit 360360

Potřebujete často více nástrojů při ruce? Tak pro vás je určena aplikace Smart Kit 360, která v sobě ukrývá kalkulačku, kompas, převod jednotek, ořezávání zvukové stopy, měření rychlosti, skenování čárkových kódů a další. Výhodou této aplikace je i její velikost. Přestože ukrývá na 32 nástrojů, zabere pouhé 6 MB paměti. Tato aplikace vám rozhodně v telefonu nesmí chybět.

Aplikaci stahujte zde.

Plnění předsevzetí – Day Counterday-counter

Máte předsevzetí a chcete vědět, jak se vám ho daří plnit? Je to už nějaký pátek, co jste si zapálili poslední cigaretu a sami nevíte, jak dlouho už nekouříte? Pokud hledáte motivaci, jak se naučit novým návykům, aplikace Day Counter je to pravé pro vás. Přehledný widget vám ukáže, kolik dnů jste si neměli cigaretu nebo jak dlouho už chodíte běhat. Jednoduchá a přehledná aplikace pro všechny, kteří chtějí být produktivní.

Aplikaci stahujte zde.