Domů / Doporučujeme / Sportovní oblečení Termovel

Sportovní oblečení Termovel

Značka sportovního oblečení a spodního prádla Termovel je známa všem profesionálním i amatérským sportovcům. Jeho výjimečné přednosti využívají ovšem i všichni, kteří se pohybují v přírodě. Například myslivci, rybáři a další profese včetně běžných lidí, kteří rádi tráví volný čas v přírodě. Oblečení a prádlo z Termovel.cz je také velice vhodné pro turisty a horolezce.

Nabídka produktů značky Termovel

Většina oblečení této značky je vhodná nejen na provozování sportovních a turistických aktivit, nebo při vykonávání jiných činností v přírodě, ale i na běžné nošení. Platí to například o dámském tričku Modal KRR W, které se prodává ve fialové barvě. Materiál tvoří ze 70% modal, z 28% polypropylén a ze 2% elastan. Toto slušivé tričko s krátkým rukávem z přírodního modalového vlákna lze nosit samostatně při sportování nebo jiných volnočasových aktivitách. Druhou alternativou je jeho použití jako první vrstva. K příjemnému nošení přispívá anatomické tvarované a ušití pomocí plochých švů.

Další oblečení Termovel

Rovněž pro dámy je určeno tílko Active Mesh v bílé barvě od výrobce Rutex Trade. Toto fitness tílko je vyrobeno z příjemného funkčního materiálu a je ideální nejen na fitness cvičení, ale i na běh či jízdu na kole. Jeho nošení je příjemné díky volnému střihu a velice vhodnému materiálu. K oblíbenému oblečení mladých dívek patří legíny. V nabídce obchodu Termovel jsou nejrůznější barevné kombinace nebo army legíny. Tento typ oblečení je ideální na běh, vycházky, cvičení i na domácí nošení.

Termovel pro pány

Jedinečná jsou pánská trička Wool Fjord KRR ze 100% vlny Merino. Na dotyk jsou měkká, nedráždí pokožku a proto jsou vhodná jako první vrstva. Díky jemným a dlouhým vláknům přirozeně absorbují a odvádějí vlhkost. Hřejí, i když jsou vlhká a jsou odolná proti zápachu i po dlouhém nošení.

Novinka

Značka Termovel reaguje i na aktuální situaci a nabízí dvouvrstvou textilní roušku ze 100% bavlny určenou pro muže, ženy i děti. Je možné ji nosit opakovaně, neboť se rouška může vyprat při 60-90 stupních a následně vyžehlit. Rouška splňuje OEKO-TEX STANDARD 100 pro třídu 1., má antibakteriální a protiplísňovou úpravu potvrzenou certifikátem.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …