Domů / Doporučujeme / Ready made společnost jako ideální start podnikání

Ready made společnost jako ideální start podnikání

Pořídit si svou vlastní společnost je dnes výrazně lehčím krokem, než v minulosti, kdy musel zájemce vyřizovat spoustu administrativních úkonů na úřadech a platit všude různé poplatky. Na tyto nepříjemnosti můžete v klidu zapomenout, pokud si koupíte ready made společnost.

Jedná se o převratnou novinku, kterou mohou využít jak začátečníci v podnikání, tak i podnikatelé, kteří chtějí rozšířit své impérium. Společnost universio company s.r.o. nabízí na svých webových stránkách seznam readymade společností, které jsou aktuálně na prodej.

Co jsou to ready made společnosti?

Je to společnost již existující a zapsaná v obchodním rejstříku se 100% splaceným základním kapitálem. Nikdy nevyvíjela žádnou činnost a je připravena k okamžitému prodeji. Pokud se pro nákup ready made společnosti rozhodnete, budete moci ihned po podpisu smluv začít s podnikáním, neboť v tom okamžiku budete oprávnění za společnosti jednat. Prodej ready made společností je skutečně výhodný. V důsledku prodej dojde samozřejmě ke změně údajů, které budete požadovat. Zejména tedy názvu společnosti a předmětu podnikání.

Proč kupovat ready made s.r.o.?

V důsledku změny zákona lze nyní zakládat společnosti se základním kapitálem od jedné koruny. Taková společnost je v očích ostatních spíše podezřelá. Poznali byste to ihned při navazování obchodních kontaktů, jelikož nízký kapitál nebudí důvěru, ani nevede k posílení prestiže. Právě ta je při podnikání jedním z hlavních motivů.

Proto se společnost universio company s.r.o. zaměřila na prodej ready made s.r.o. se základním kapitálem 200 tisíc Kč. Málokdo totiž disponuje tak velkým obnosem, kterým by tak vysoký kapitál splatil. Vy se tomu vyhnete zakoupením ready made společnosti a získáte důvěryhodnou firmu. Přitom zaplatíte pouhých 10.999,- Kč a nemusíte vyřizovat žádné formality, které společnost zařídí za vás na nejvyšší profesionální úrovni. Stačí vyplnit na webových stránkách objednávku a můžete se těšit na nový podnikatelský život.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …