Domů / Doporučujeme / Proč spolupracovat se společností CreoCom

Proč spolupracovat se společností CreoCom

Výdaje na reklamu a marketing jsou dnes zcela samozřejmou součástí rozpočtů většiny firem bez ohledu na jejich velikost. Dát o sobě vědět světu, zkrátka něco stojí. Efektivita takto vynaložených nákladů se někdy dá přesně spočítat, jindy jen odhadnout. Tím spíše je důležité zamyslet se nad tím, za jakou formu propagace a komu platíte.

To, že USB flash disky jsou jedny z nejlepších a klienty velmi dobře přijímaných dárkových předmětů, jsme si již řekli v článku Flash disk – skvělý dárek i marketingový nástroj. Teď bychom vám rádi přiblížili výhody, které spolupráce s námi přináší.

Jste pro nás partnerem

Co máme s vaší firmou nebo reklamní agenturou společného? Sledujeme stejný cíl. Z naší strany to například znamená, že vždy a za každých okolností dodržujeme domluvené termíny. Něco, co v kreativní branži zatím bohužel není samozřejmostí. Pružně reagujeme na všechny podněty a pokud se rozhodnete změnit, třeba i po několikáté, svou objednávku, uděláme vše co je v našich silách, abychom vám vyšli vstříc. Svého partnera přece nenecháme na holičkách.

Jednou zákazníkem, zákazníkem navždy

Ceníme si důvěry, kterou nám naši klienti svou loajalitou prokazují, a ani my nechceme zůstat nic dlužni. Jako naši zákazníci se na nás můžete kdykoli znovu obrátit nehledě na to, zda jste u nás poptávali zboží včera nebo před pěti lety. Vyskytl se nějaký problém, máte v hlavě nový projekt či jen hledáte další inspiraci? Napište nám o odbornou radu, vyžádejte si konzultaci zdarma nebo se rovnou stavte v jedné z našich poboček. Vždy vás rádi uvidíme.

Neslibujeme modré z nebe

Máte požadavek, který nedokážeme splnit? (Ano, i to se může ve zcela výjimečných případech stát). Sdělíme vám to na rovinu a nabídneme několik alternativ. Nekývneme na zadání, které bychom nedokázali zpracovat k vaší stoprocentní spokojenosti jen kvůli získání nové zakázky. Vždy jednáme fér a pokud už se dopustíme nějaké chyby, dokážeme ji přiznat a neprodleně napravit. S námi zkrátka vždy víte, na čem jste.

Nabízíme kvalitu s mezinárodním přesahem

Zástupci společnosti Creocom se pravidelně účastní mezinárodních výstav a veletrhů. K těm nejdůležitějším v našem oboru patří akce až v dalekém Hong Kongu či Kantonu. Sledujeme zde trendy v designu flash disků, jejich zpracování a nových technologiích a porovnáváme své výrobky se světovou špičkou. Dále nám to umožňuje odebírat zboží od výrobců, kteří ho ve stejné kvalitě dodávají i globálním IT gigantům. Naši zákazníci na Slovensku, v České republice a jinde se tak mohou spolehnout, že se k nim dostanou výrobky ve stejné jakosti, jakou vyžaduje třeba IBM nebo Microsoft.


Více informací naleznete na webových stránkách CreoCom.

Shlédněte také

Máte zánět pochvy? Použijte vaginální krém nebo tablety.

Infekce není nic příjemného a je v podstatě jedno, kde se objevuje. Ať už jde o …