Domů / Doporučujeme / Proč spolupracovat se společností CreoCom

Proč spolupracovat se společností CreoCom

Výdaje na reklamu a marketing jsou dnes zcela samozřejmou součástí rozpočtů většiny firem bez ohledu na jejich velikost. Dát o sobě vědět světu, zkrátka něco stojí. Efektivita takto vynaložených nákladů se někdy dá přesně spočítat, jindy jen odhadnout. Tím spíše je důležité zamyslet se nad tím, za jakou formu propagace a komu platíte.

To, že USB flash disky jsou jedny z nejlepších a klienty velmi dobře přijímaných dárkových předmětů, jsme si již řekli v článku Flash disk – skvělý dárek i marketingový nástroj. Teď bychom vám rádi přiblížili výhody, které spolupráce s námi přináší.

Jste pro nás partnerem

Co máme s vaší firmou nebo reklamní agenturou společného? Sledujeme stejný cíl. Z naší strany to například znamená, že vždy a za každých okolností dodržujeme domluvené termíny. Něco, co v kreativní branži zatím bohužel není samozřejmostí. Pružně reagujeme na všechny podněty a pokud se rozhodnete změnit, třeba i po několikáté, svou objednávku, uděláme vše co je v našich silách, abychom vám vyšli vstříc. Svého partnera přece nenecháme na holičkách.

Jednou zákazníkem, zákazníkem navždy

Ceníme si důvěry, kterou nám naši klienti svou loajalitou prokazují, a ani my nechceme zůstat nic dlužni. Jako naši zákazníci se na nás můžete kdykoli znovu obrátit nehledě na to, zda jste u nás poptávali zboží včera nebo před pěti lety. Vyskytl se nějaký problém, máte v hlavě nový projekt či jen hledáte další inspiraci? Napište nám o odbornou radu, vyžádejte si konzultaci zdarma nebo se rovnou stavte v jedné z našich poboček. Vždy vás rádi uvidíme.

Neslibujeme modré z nebe

Máte požadavek, který nedokážeme splnit? (Ano, i to se může ve zcela výjimečných případech stát). Sdělíme vám to na rovinu a nabídneme několik alternativ. Nekývneme na zadání, které bychom nedokázali zpracovat k vaší stoprocentní spokojenosti jen kvůli získání nové zakázky. Vždy jednáme fér a pokud už se dopustíme nějaké chyby, dokážeme ji přiznat a neprodleně napravit. S námi zkrátka vždy víte, na čem jste.

Nabízíme kvalitu s mezinárodním přesahem

Zástupci společnosti Creocom se pravidelně účastní mezinárodních výstav a veletrhů. K těm nejdůležitějším v našem oboru patří akce až v dalekém Hong Kongu či Kantonu. Sledujeme zde trendy v designu flash disků, jejich zpracování a nových technologiích a porovnáváme své výrobky se světovou špičkou. Dále nám to umožňuje odebírat zboží od výrobců, kteří ho ve stejné kvalitě dodávají i globálním IT gigantům. Naši zákazníci na Slovensku, v České republice a jinde se tak mohou spolehnout, že se k nim dostanou výrobky ve stejné jakosti, jakou vyžaduje třeba IBM nebo Microsoft.


Více informací naleznete na webových stránkách CreoCom.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …