Domů / Doporučujeme / Jak nejlépe ochráníte svůj mobilní telefon? Poradíme vám!

Jak nejlépe ochráníte svůj mobilní telefon? Poradíme vám!

Jaké jsou nejzákladnější formy ochrany?

Samozřejmě to nejlepší, co můžeme pro svůj telefon udělat, je být opatrní. Prostě pečovat o něj jako o „oko v hlavě“ a eliminovat veškerá rizika, která vám či vašemu telefonu hrozí. Ale, ruku na srdce, komu z nás ještě telefon nikdy nespadl? Myslím, že takových nás bude opravdu mizivé procento.

Na co si dávat pozor?

Je to jednoduché – pokud si dáváte telefon do kapsy, přesvědčte se, že v ní nemáte nějaké drobné mince či další drobnosti, které by mohly váš telefon poškrábat či jinak poškodit. Není vhodné telefon schovávat ani do zadní strany džínů – a to jednoduše z toho důvodu, že byste si na něj mohli sednout. A nechávat telefon mimo dosah dětí a zvířat je více než jasné.

Jak nejlépe ochránit display?

Můžete na něj nalepit fólii, která jej ochrání před klasickým poškrábáním, nicméně před nárazem je fólie ještě „malá pán“.

Tvrzené sklo na mobil je první linií v ochraně mobilu. Nejenom že display perfektně uchrání v případě upadnutí, ale také eliminuje následky nárazu. V extrémních případech se stane, že tvrzené sklo praskne, ale display zůstane nedotčený.

Obal na mobil chrání přední i zadní stranu telefonu. Zpravidla se dají sehnat takové obaly, do kterých se jednoduše telefon zasune, či takové, které mají odklápěcí přední stranu, které mají častokrát i přihrádky na různé karty či vizitky.

Jak ochránit i zbytek telefonu?

Kryty na mobil spolehlivě ochrání záda a boční strany telefonu. Jednoduše se s telefonem manipuluje, nicméně obrazovka chráněna není.

Pouzdra na mobil jsou vlastně takové kapsičky, do kterých stačí telefon jednoduše zasunout. V tomto případě je telefon skvěle chráněn ze všech stran, nicméně manipulace s ním je o něco složitější.

Pojistěte se

Tedy spíše svůj mobilní telefon. Můžete si jej nechat pojistit pro případ jeho poškození či odcizení. Sice tak svůj telefon neuchráníte, ale výdaje spojené s jeho opravou již nebudou na vás.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …