Domů / Doporučujeme / Fotografování produktů a nemovitostí

Fotografování produktů a nemovitostí

Fotografovat dnes umí díky digitálním fotoaparátům kdekdo. Ovšem udělat opravdu kvalitní fotografii není až tak jednoduché. Vyžaduje to nejen správný fotografický přístroj, ale také hodně zkušeností. V neposlední řadě musí fotograf umět nahlížet na fotografovaný objekt ze správného úhlu a vystihnout jeho podstatu. Pokud se všechny tyto předpoklady skloubí a fotografování se stane vášní, dostaví se výsledek, který je opravdovým uměním.

Nabídka služeb

Fotografování propadla dvojice mladých mužů, kteří vytvořili projekt pod názvem Lucon-Art. Jeden z nich se specializuje na fotky interiérů, architektury a street foto, ale také rád fotí zvířata a přírodu. Druhý je velice zkušený profesionální fotograf se zkušenostmi ve všech oborech fotografie a specializuje se především na portrétní fotografie. Své služby poskytují realitním kancelářím, ale i široké veřejnosti. Realitním kancelářím nabízejí focení nemovitostí a focení interiérů. Kvalitní fotografie je nezbytnou součástí nabídky realitky a má rozhodující podíl na úspěšném prodeji. Zájemce o dům nebo byt si na základě fotografií může vytvořit dokonalou a reálnou představu o inzerovaném objektu a mnohým fotografie nahrazuje osobní návštěvu předmětu jejich zájmu.

Focení interiéru a exteriéru

Fotografování interiérů je stěžejním produktem dvojice fotografů. Jejich profesionální snímky využívají při nabízení nemovitostí jak velké realitní kanceláře, tak majitelé bytů, kteří je nabízejí k pronájmu. Krásné fotografie domů i jejich interiérů, stejně tak zařízených bytů jsou často rozhodujícím činitelem, který zájemce přesvědčí o správnosti volby. Fotografové se také specializují na focení interiérů restaurací a kaváren. V případě zájmu majitelů těchto prostor jej vybaví rekvizitami. Mimořádnost snímků je zaručena jednak kvalitní technikou, a jednak využíváním netradiční fototechniky.

Produktové fotografie

Do nabídky služeb patří také focení produktů. Nezáleží na tom, zda se jedná o produkty určené k prodeji v eshopu, nebo o produkty umělecké či zájmové tvorby.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …