Domů / Doporučujeme / Fotografování produktů a nemovitostí

Fotografování produktů a nemovitostí

Fotografovat dnes umí díky digitálním fotoaparátům kdekdo. Ovšem udělat opravdu kvalitní fotografii není až tak jednoduché. Vyžaduje to nejen správný fotografický přístroj, ale také hodně zkušeností. V neposlední řadě musí fotograf umět nahlížet na fotografovaný objekt ze správného úhlu a vystihnout jeho podstatu. Pokud se všechny tyto předpoklady skloubí a fotografování se stane vášní, dostaví se výsledek, který je opravdovým uměním.

Nabídka služeb

Fotografování propadla dvojice mladých mužů, kteří vytvořili projekt pod názvem Lucon-Art. Jeden z nich se specializuje na fotky interiérů, architektury a street foto, ale také rád fotí zvířata a přírodu. Druhý je velice zkušený profesionální fotograf se zkušenostmi ve všech oborech fotografie a specializuje se především na portrétní fotografie. Své služby poskytují realitním kancelářím, ale i široké veřejnosti. Realitním kancelářím nabízejí focení nemovitostí a focení interiérů. Kvalitní fotografie je nezbytnou součástí nabídky realitky a má rozhodující podíl na úspěšném prodeji. Zájemce o dům nebo byt si na základě fotografií může vytvořit dokonalou a reálnou představu o inzerovaném objektu a mnohým fotografie nahrazuje osobní návštěvu předmětu jejich zájmu.

Focení interiéru a exteriéru

Fotografování interiérů je stěžejním produktem dvojice fotografů. Jejich profesionální snímky využívají při nabízení nemovitostí jak velké realitní kanceláře, tak majitelé bytů, kteří je nabízejí k pronájmu. Krásné fotografie domů i jejich interiérů, stejně tak zařízených bytů jsou často rozhodujícím činitelem, který zájemce přesvědčí o správnosti volby. Fotografové se také specializují na focení interiérů restaurací a kaváren. V případě zájmu majitelů těchto prostor jej vybaví rekvizitami. Mimořádnost snímků je zaručena jednak kvalitní technikou, a jednak využíváním netradiční fototechniky.

Produktové fotografie

Do nabídky služeb patří také focení produktů. Nezáleží na tom, zda se jedná o produkty určené k prodeji v eshopu, nebo o produkty umělecké či zájmové tvorby.

Shlédněte také

Už máte svou vlastní mobilní aplikaci nebo jste stále pozadu?

Jelikož se dnes na trhu nachází firmy mající stejný podnikatelský záměr, neustále probíhají různé konkurenční …