Domů / Doporučujeme / 3 efektivní způsoby, jak moderně propagovat vaši firmu

3 efektivní způsoby, jak moderně propagovat vaši firmu

Snažíte se prorazit se svými výrobky či službami, ale stále se vám nedaří? Investujte finance do moderní formy reklamy. Klasické formy propagace, jako jsou vizitky, letáčky či plakáty už nemusí stačit. Vsaďte na nové reklamní předměty a oslovte tím více potencionálních zákazníků.

1. Reklamní trička

Dokážete si to představit, budete plánovat firemní akci a budete moci svým zaměstnancům dopřát firemní trička nebo je věnovat návštěvníkům akce? Natisknout logem firmy či vaší akce nemusíte jen trička. Potisk textilu se může týkat také mikin, polokošil, bund, vest, kraťasů, batohů, tašek či doplňků oblečení. Propagovat tak můžete svou značku variabilně s pomocí různých druhů oblečení. Vybírejte především kvalitní tisk a možnost tisku nejen na bílé, ale i černé a barevné textilie.

2. 3D samolepky

Vsadit můžete také na kouzlo 3D samolepek, které se využívají jako etikety na produkty, označení výrobku, ale také jako přenosná reklama se zajímavým designem. Výroba 3D samolepek je prováděna na bílou, čirou, barevnou, metalickou či zrcadlovou fólii a vybrat si můžete i lepivost dané fólie.

2. Polep auta

Vsadit můžete i na pojízdnou reklamu, která má možnost oslovit mnoho potencionálních zákazníků. Polepy aut jsou vytvořeny z různě barevných fólií a jejich životnost je na 3-10 let. Vybrat si v tomto případě můžete z řezané grafiky, kdy se polepy auta tvoří vyřezáváním do samolepících barevných fólií. Ideální volba pro polepení firemního vozu, ale i výlohy či firemní provozovny. Druhou volbou je digitální tisk, jedná se o složitější grafiku. Pro potisk si však můžete vybírat ze široké škály materiálů s různými vlastnostmi a délkou životnosti. Většinou dochází k tisku na lesklou bílou či čirou samolepící fólii, ale můžete zvolit i tisk na polomatnou či matnou fólii.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …