Domů / Hry & aplikace / Vychytané aplikace pro tvůj Android, které si nesmíš nechat ujít

Vychytané aplikace pro tvůj Android, které si nesmíš nechat ujít

Aplikace, aplikace a zase aplikace. Chytrý telefon neplní funkci, pokud není narvaný kvalitními aplikacemi. Přinášíme vám pravidelnou dávku osvědčených a skutečně praktických aplikací. Tentokrát se podíváme na zoubek pokročilejší navigaci, nastavíme si bezpečnost a nakonec se zaměříme na osobní rozvoj.

GPS pro pokročile – Spyglass

Navigací na Android je více než dost. Málokterá však nabízí orientaci v prostoru i bez použití dat. Jednou z těch, které tuto funkcí umí, je Spyglass. Aplikace obsahuje celou řadu nástrojů, jako je kompas, sledovač trasových bodů a rychloměr. Jedná se tak o univerzální appku pro milovníky outdoorových aktivit a navíc funguje zcela offline. Ať už jste rekreační dobrodruch nebo vášnivý lovec kešek, Spyglass nesmí chybět ve vašem portfoliu.

Ke stažení na Google Play.

Na osobní ochranu je tu Cerberus Personal Safety

Bezpečnostní software Cerberus není nutné představovat. Proslavil se tím, že našel mnoho ztracených a odcizených telefonů. Vývojáři ze studia LSDroid přicházejí s další aplikací. Tentokrát se však jedná o osobní bezpečnost. Aplikace funguje na jednoduchém principu. Jen na pár kliknutí můžete sdílet svoji polohu v reálném čase. Přátelé kontaktujete přes e-mail, SMS, Facebook nebo Twitter jen jedním kliknutím. Odeslaný odkaz stačí jen otevřít a hned uvidí vaši polohu. Žádné přihlašování ani registrace. Jednoduché a velmi účinné.

Cerberus naleznete na Google Play.

Rozvíjejte svoji osobnost s aplikací GoToStage

Produktivita a osobní rozvoj je v posledních několika letech velkým trendem. Na tom se veze aplikace GoToStage, která v sobě ukrývá zajímavá videa a webové semináře na téma osobní rozvoj a produktivita. V aplikaci vyhledáváte zajímavé články, přednášky a semináře na vámi zvolené téma. Pokud to se svým životem myslíte vážně, tahle aplikace nesmí chybět na domovské obrazovce.

Aplikace GoToStage naleznete na Google Play.

Shlédněte také

Pegasus je spyware, který ohrožuje demokracii

Spywary už dávno nejsou jen nástrojem zločinců, kteří chtějí odcizit peníze z vašeho bankovního čtu, …