Domů / Hry & aplikace / Šikovné aplikace pro váš iPhone
iphone
iphone

Šikovné aplikace pro váš iPhone

Aplikace pro iPhony nejsou tvořeny jen z rozmaru vývojářů, ale jsou tu hlavně proto, aby uživatelům usnadnily život a vnesly do něj trochu zábavy. Představíme si několik jablečných aplikací, které se mohou stát užitečnými pomocníky.

Be My Eyes

Tato aplikace je velkým pomocníkem pro osoby se špatným zrakem, popřípadě pro nevidomé, a zároveň pro soby, které chtějí pomoci. Jedná se o zdarma stažitelnou pomůcku, která je schopna za pomoci vašeho přístroje identifikovat věci, které vás, jakožto nevidomého, zajímají. Aplikace je schopna rozpoznat některé z předmětů ale především má tu schopnost, že se spojí s dalším uživatelem této aplikace, který je vidomý a onu věc, na kterou je kamera namířena mu popíše. Vidomý tak může slepému verbálně pomoci se vším, co ho v daný moment zajímá. Jedná se o poměrně malou aplikaci, ovšem s velkým cílem pomáhat.

1

Funny or Die Weather

Součástí každého telefonu by měly být i přesné předpovědi počasí, abyste byli vždy v obraze. Koho by však zajímala suchá data o blížící se bouřce, nebo krupobití. Pokud máte rádi póčo a zároveň srandu, je pro vás aplikace Funny or Die Weather tím pravým nástrojem. Zprostředkovává vám totiž aktuální předpovědi o počasí, ovšem vtipnou formou. U prognóz se zasmějete a zároveň se něco nového dozvíte. Nechybí zde nespočet vtipných hlášek na každý den.

2

Lovely Handwritten Cards

Pokud rádi obdarováváte své blízké nejrůznějšími přáními, pohledy a psanými moudry, určitě byste měli vyzkoušet i tuto aplikaci. Ta vám nabízí nejrůznější šablony, z nichž některé jsou zdarma a některé placené, rozdělené do šesti kategorií. Mezi ně patří narozeniny, blahopřání, láska, každý den, výročí a další nejrůznější svátky. Tuto šablonu pak svým vlastním uměním a fantazií dozdobíte o vlastní fotografie, prstem či stylusem můžete dopsat text a takto hotovou kartu někomu poslat například e-mailem, nebo prostřednictvím jedné z mnoha sociálních sítí.

3

Shlédněte také

Internet věcí je zranitelný a může představovat velké nebezpečí

Internet věcí vypadá jako něco úžasného a většina lidí už ho nějak využívá. Jen si …