Domů / Doporučujeme / Hledáte společnost, která vám vytvoří mobilní aplikaci?

Hledáte společnost, která vám vytvoří mobilní aplikaci?

Pokud provozujete kamenný obchod, pak jste jistě v poslední době přemýšleli o přesunu svých aktivit do virtuálního světa. Jinak řečeno byste si měli založit e-shop a mobilní aplikaci, abyste drželi krok s dobou a získali tak daleko více zákazníků. Většina dnešních lidí totiž realizuje své nákupy přes internet, hlavně přes mobilní aplikace. Proto vám představíme firmu, která se tvorbou aplikací zabývá.

Jak celá služba funguje?

Tvorba mobilních aplikací probíhá pod dozorem zkušených programátorů a kodérů. Po vytvoření si ji vaši zákazníci budou moci stáhnout z portálu Google Play. Odkaz na něj samozřejmě můžete šířit a propagovat dle vaší libosti, díky čemuž můžete získat obrovské množství nových klientů. Výhodou takového řešení je jeho univerzálnost, protože je vhodné jak pro malé obchody, tak i pro velké webové portály.

Kolik stojí mobilní aplikace?

Za aplikaci na míru byste zaplatili přinejmenším šestimístnou částku. Tvorba aplikací totiž není úplně lehkým procesem. Na Mobilnieshop.eu si můžete zajistit aplikaci za zcela bezkonkurenční cenu. Tento malý krok vám může přinést 50 až 100 nových zákazníků na Android.

Nebudete se muset o nic starat

Při pořizování mobilní aplikace se nebudete muset vůbec ničeho bát. Největší obavy budou pravděpodobně při nákupu a pozdějším rozjíždění obchodní mobilní aplikace. Můžete si u ní zvolit individuální design, vlastní logo nebo domácí stránku s reklamou. Samozřejmostí je kategorizace produktů do rubrik nejprodávanější nebo nejvíce oblíbené. Zákazníci ocení i notifikace, díky kterým jim žádný nový produkt neunikne.

Mobilní aplikaci si rozhodně pořiďte, protože pomocí ní můžete oslovit mnoho nových zákazníků. Nákupy budou o dost pohodlnější a uživatelsky přívětivější.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …