Domů / Doporučujeme / Dotykačka zajistí ve vaší provozovně možnost snadného bezhotovostního placení

Dotykačka zajistí ve vaší provozovně možnost snadného bezhotovostního placení

V současné době stále více zákazníků nenosí hotovost. Zatímco v nedávné minulosti ještě většina lidí platila hotově, dnes k tomu využívají především své platební karty, telefony, chytré hodinky, chytré náramky nebo jiné věci umožňující provedení platby. V mnoha obchodech možnost bezhotovostního placení není. Pokud se to týká i vaší provozovny, může to znamenat, že přijdete až o čtvrtinu zákazníků pouze tím, že ještě nemáte terminál pro bezhotovostní platby.

Zajistěte si Dotykačku třeba ještě dnes

Platební terminály dnes můžeme vidět téměř všude a zákazníci už nemusí ani nikam chodit. Je příjemné navštívit restauraci a nemuset při placení nikam chodit, protože vám číšník přinese platební terminál až pod nos. Stejným způsobem můžete mít zajištěný platební terminál i vy. Vaši zákazníci budou příjemně překvapení, když mohou zaplatit kdekoliv v prodejně tím, že k nim přinesete platební terminál. Už to není jen výhoda, měla by to být samozřejmost, bez které se zbytečně připravujete o zákazníky. Bezhotovostní platby jsou nejen pohodlné, ale také hygienické, protože lidé při placení nemusí sahat na peníze.

Pokud ještě platební terminál nemáte, stačí se obrátit na web Dotykacka.cz. Dotykačka je platební systém kompatibilní s většinou platebních terminálů. Mezi nejpopulárnější a nejspolehlivější platební terminály patří terminály Dotypay, které můžete výhodně získat. Pokud jste platební terminál ještě nikdy neměli a máte zájem ho vyzkoušet, můžete ho získat na 6 měsíců zcela zdarma, pokud budou vaše transakce do obratu 50 tisíc měsíčně. Po půl roce budete platit 0,99 % z transakce s tím, že minimální transakční poplatek je 350 Kč měsíčně. Výhodou platebních terminálů Dotypay je, že jsou přenosné, mají dlouhou výdrž baterie, disponují operačním systémem Android a mají integrovanou 58 mm tiskárnu. Akceptují platbu platebními kartami, Google, Apple Pay a elektronické stravenky. Můžete si k nim zajistit i dockovací stanici a další příslušenství. Zjistěte více informací přímo na webu Dotykacka.cz.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …