Domů / Doporučujeme / Darujte originální dárek z Frutika

Darujte originální dárek z Frutika

Spoustě lidem dělá problém vymyslet vhodný dárek pro někoho ze svých blízkých či známých. Hlavně muži často nevědí, co vymyslet, aby to nepůsobilo všedně. Nejen těmto lidem, ale i všem ostatním může trn z paty vytrhnout firma Frutiko. Jedná se o rodinnou firmu, která nabízí neobvyklé služby, ke kterým se manželé inspirovaly v Turecku. Zákazník si může vybrat vhodný, ale opravdu netradiční dárek na webových stránkách Frutika a firma dárek dopraví buď na jeho adresu, nebo přímo obdarované osobě.

Služby firmy Frutiko

Rodinná firma začala se zhotovováním a dopravou netradičních dárků v roce 2012. V současné době zaměstnává již 15 stálých pracovníků, kteří vytvářejí nejrůznější netradiční dárky pro jakoukoliv příležitost. Jedná se například o netradiční kytice nejen z čerstvých řezaných květin, ale také například z ovoce či různých sladkosti či dokonce uzenin. Zákazníci si mohou objednat například dárkový koš i jeho dopravu. Firma rozváží dárky svými užitkovými vozidly denně do všech koutů České republiky, a to buď přímo z Prahy, kde firma sídlí, nebo ze svých dvou poboček.

Příležitosti k netradičnímu darování

Příležitostí může být prakticky cokoliv, ať už jsou to tradiční Vánoce, Velikonoce, MDŽ, Den matek, Sv. Valentýn, nebo významný den pro určitou osobu. Dárkový koš z oblíbených sladkostí nebo třeba z uzenin udělá radost každému. Můžete tak potěšit někoho svého blízkého či přítele u příležitosti jeho narozenin, svátku, životního jubilea, úspěchu v práci či ve škole. Nemusí to být nutně konkrétní příležitost, netradičním dárkem můžete někomu udělat radost jen tak.

Příklady netradičních dárků

Například v letním období můžete někoho překvapit a vybrat si z bohaté nabídky Frutika třeba něco osvěžujícího. Letní dárky v podobě čerstvého sezónního ovoce potěší oko i chuťové pohárky. Prázdninovou kyticí plnou čerstvého šťavnatého ovoce nepohrdne nikdo.

Shlédněte také

CRM systém umožní vaší firmě růst a prosperovat

Vést společnost je umění. Někteří lidé dokáží během několika let udělat z firmy založené v …