Domů / Doporučujeme / Užijte si wellness pobyt pro dva na lyžích

Užijte si wellness pobyt pro dva na lyžích

Láká Vás prožít krásný prodloužený víkend v malebné přírodě letošní zimy? Sbalte si s Vaší drahou polovičkou kufry a užijte si společně wellness víkend v Jizerských horách, kde na Vás čekají nejen komfortní ubytovací služby, ale také skvělé možnosti k lyžování.

Kam na hory a zároveň za wellness službami? No, přece do Jizerek!

Na své si v Jizerských horách přijdou především milovníci sjezdového lyžování. K nejoblíbenějším tamějším lyžařským areálům náleží Tanvaldský Špičák, Bedřichov a Severák. Ze všech lyžařských areálů se můžete také vydat po běžkařských stopách a kochat se malebnou přírodou Jizerských hor. Ať už jste zkušený lyžař či lyžař začátečník ze služeb v Jizerských horách budete nadšeni. Večer se po sportovních výkonech můžete naložit do whirlpool nebo vnitřního bazénu s proudy. Jedinečnou příležitost k odpočinku poskytuje rovněž finská sauna, infra sauna, pára a odpočinková místnost. Neméně hezkou zimní dovolenou můžete prožít při relaxaci v římských lázních pro dva ve Špindlerově mlýně. Dalšími tipy na romantické zážitky můžete načerpat zde www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/.

Proč právě využít nabídky na wellness pobyt pro dva?

Wellness pobyty pro dva jsou skvělou příležitostí, jak zapomenout na každodenní starosti a užít si jeden druhého. Společně tak můžete načerpat nové síly nejen ve wellness zařízeních, ale také si pochutnat na lahodné večeři v některém z hotelů, kde se ubytujete. Hotelový personál Vás bude rozmazlovat a hýčkat. Nechejte si jednou za čas dopřát tuto péči a vyberte si ze zapakatel pobytů pro dva. Na wellness pobyt můžete vyrazit nejen s přítelem nebo manželem, ale také s dobrou kamarádkou, svou dcerou nebo sestrou. Odpočinek a nové zážitky si zaslouží každý, proto se neomezujte a vyjeďte si ještě poslední lednový víkend.

Shlédněte také

Jak nejlépe ochráníte svůj mobilní telefon? Poradíme vám!

Jaké jsou nejzákladnější formy ochrany? Samozřejmě to nejlepší, co můžeme pro svůj telefon udělat, je …