Domů / Hry & aplikace / Přehledné informace o vašem telefonu pomocí aplikace My Device

Přehledné informace o vašem telefonu pomocí aplikace My Device

Chytrý telefon nebo tablet je sofistikované zařízení, které v sobě ukrývá spousty výkonného hardwaru. Málokdo však skutečně ví kompletní obsah “střev” svého zařízení. Pokud toužíte mít přehled o všech senzorech a dalších udělátkách vašeho mobilního telefonu, aplikace My Device je to pravé pro vás.

Kompletní informace o vašem telefonu během pár vteřin

V telefonu se sice nachází pár informací o stavu telefonu a jeho výbavě, ale nezískáte kompletní informace. Můžete pátrat po internetu, ale přesné informace nejsou zrovna lehce k dostání. My Device nenabízí něco nového, ale za to si libuje v příjemném uživatelském prostředí a jednoduchém ovládání. Jaké informace vám aplikace poskytne:

  • procesor
  • baterie
  • paměť
  • OS
  • senzory
  • aplikace
  • funkce
  • a další

Po spuštění aplikace získáte základní informace o telefonu. Další možnost je rozkliknutí rolovacího menu, které vám poskytne další podrobné informace. Těšit se můžete na přehledný seznam o vašem procesoru, jaký má počet jader nebo kolik paměti má telefon či v jakém stavu je baterie. Na pár kliknutí tak získáte všechny potřebné a detailní informace o vašem telefonu.

Získejte informace o všech funkcích a aplikacích

Další zajímavou možností aplikace, je přehledný seznam všech funkcí a aplikací, kterými telefon disponuje. Nainstalované aplikace rozdělí do záložek User a Systém. Chybí nám však podrobnější informace. K dispozici je pouze samotný výpis.

My Device neobsahuje tak podrobné informace, jako některé jiné aplikace, které skenují mobilní telefon. Disponuje však jednoduchým a snadným uživatelským rozhraním. Je přehledné a jako jedna z mála se věnuje i senzorům. Navíc je k dispozici zdarma, neobsahuje reklamy a zabírá pouze 4,5 MB. To je dost důvodů, proč ji zvolit jako primární aplikaci. Aplikace je k dispozici na Google Play.

Shlédněte také

Česká vývojářská firma Geewa vstoupila se svojí mobilní hrou Smashing Four na americký trh. Jak se jí daří?

Geewa se proslavila verzí kulečníku Pool Live Tour na Facebooku. V době největší slávy si ji …