Domů / Hry & aplikace / Nejnovější aplikace pro tvůj Android– vydáme se za kulturou, převedeme si pár jednotek a změříme si rychlost internetu

Nejnovější aplikace pro tvůj Android– vydáme se za kulturou, převedeme si pár jednotek a změříme si rychlost internetu

V tomto díle nejnovějších aplikaci pro Android se podíváme na jednu novinku z oblasti kultury, na jednu novinku z oblasti počtů a nakonec se podíváme na zoubek rychlosti internetu. Vybrané aplikace patří mezi to nejlepší, co v současné době v novinkách naleznete.

Sidekix – aplikace, která vás zavede do centra dění

Aplikace Sidekix je všestrannou aplikací, kterou využijete, ať už jste kdekoliv. Novinka je vhodná především pro cestování, jelikož si v nabídce vyberete kategorie, o které máte zájem, tedy zda chcete nakupovat, ochutnávat jídla nebo si užívat noční život. Následně vám Sidekix ukáže ty nejlepší místa pro vás. Vše je dostupné v pěší vzdálenosti od vaší aktuální polohy. Pokud tedy nevíte co dělat během vaší dovolené, Sidekix je skvělým řešením, jak na to přijít.

Aplikaci stahujte zde.

Unit Convert+ – převeďte si vše, co potřebujete

Aplikace Unit Convert+ nebudete patřit mezi nejstahovanější aplikace, ale přesto je velmi praktická. Nabízí totiž skvělé možnosti, jak převádět nejrůznější jednotky a měny. Jednoduchý převodník bez otravných reklam a s příjemným uživatelským rozhraním si zamilujete. Appka obsahuje vše co potřebujete. Takže neváhejte a stahujte.

Aplikace je k dispozici zde.

Meteor Test & Grade Your Speed – změřte si rychlost připojení

Aplikací pro měření rychlosti internetu je více než dost. To v čem je aplikace Meteor Test jiná, je krásné grafické zpracování. Nezahrne vás pouze nudnými čísly, ale nabídne vám krásnou grafiku a svěží barvy. Aplikace je jednoduchá na ovládání. Stačí ji spustit, zahájit měření a následně se kochat krásnými animacemi. Kromě čísel získáte i slovní hodnocení v angličtině. Meteor Test vám změří rychlost stahování, nahrávání a čas odezvy.

Aplikaci stahujte zde.

Shlédněte také

Chytrý telefon jako herní konzole? Se speciálním ovladačem to není problém

Chytrý telefon jako herní konzole? Se speciálním ovladačem to není problém Chytré telefony jsou stálicí …