Domů / Doporučujeme / Které reklamní předměty potěší ajťáky?

Které reklamní předměty potěší ajťáky?

Darovat geekovi či ajťákovi propisku je jako darovat seniorovi tablet. Pár jich sice využití nalezne, ale většina skončí zastrčená v prachu. Chcete-li tuto skupinu zaujmout, je třeba zvolit jiné předměty. Podívejte se, jaké existují možnosti.

U reklamních předmětů platí, že největšího úspěchu dosáhnete, pokud se zboží bude líbit cílové skupině. Ajťáci a geeci jsou natolik specifická a zároveň atraktivní skupina lidí, že se vyplatí mít na ně speciální strategii. Líbí se jim technické, zajímavé a užitečné věci s pokročilými funkcemi, stejně jako jednoduché a zábavné předměty.

Potěšte geeka

Tím nejjednodušším, čím potěšíte ajťáka či geeka, jsou malé elektronické reklamní předměty. Příkladem je například krokoměr, tedy jednoduché počítadlo ušlých kroků. Nepočítejte však s tím, že by se využíval k původnímu účelu, s mnohem větší pravděpodobností skončí rozebraný na součástky. I tak však geeka potěšíte, tedy pokud již obdobný předmět nerozebral v minulosti.

Pokud chcete darovat předmět, který se opravdu bude používat, sázkou na jistotu je reklamní USB s logem společnosti, popřípadě ve vlastním tvaru. Pro tuto skupinu příjemců ale raději volte model s vyšší přenosovou rychlostí. Kapacita je samozřejmě také důležitá.

Potěší i originální budík

Geeci a ajťáci si většinou libují v neobvyklých reklamních předmětech. Inspirací tak mohou být například hodiny ukryté v malé plechovce, tzv. Proter hodiny, popřípadě jiné hodiny složené z LED diod. I zdánlivě obyčejné předměty vytvořené originálním způsobem zajistí, že logo vaší společnosti bude stále vidět.

Pokud vás zajímají další možnosti reklamních předmětů pro geeky a ajťáky, můžete se podívat na stránky reklamní společnosti Propaq. Na nich naleznete desetitisíce reklamních předmětů, které lze uzpůsobit na míru klientům. Specialisté vám rádi poradí s výběrem toho pravého pro vaši cílovou skupinu.

Shlédněte také

Mobil nebo notebook, kde si to všechno pořídit?

Uvažujete nad tím, že si uděláte radost nějakou elektronikou nebo něčím, co by bylo nejen …