Domů / Hry & aplikace / Aplikace pro tvůj Android – dvě foto appky a budík

Aplikace pro tvůj Android – dvě foto appky a budík

V dnešním nekonečném seriálu Aplikace pro tvůj Android se podíváme na povedené foto appky a jeden praktický budík. První dvě aplikace nás překvapí svojí jednoduchostí a efekty, které v sobě ukrývají. Praktický budík má v sobě hned několik skvělých funkcí, které ocení  jak produktivní jedince, tak osoby co si rádi přispí.

Skvělé wallpapers – Frame Wallpapersframe

Krásné a kvalitní tapety jsou k těžko dostání. Existuje však aplikace Frame Wallpapers, která nabízí hned několik stovek estetických fotografií krajiny, přírody a moderních detailů. Opravdu máte z čeho vybírat a jednotlivé tapety splňují ty nejnáročnější podmínky na kvalitu.

Aplikaci stahujte zde.

Retro obrázky na vzpomínky – Lumio Camlumio

Existuje plno aplikací, které upraví fotografie do různého stylu. Jednou z povedených je aplikace Lumio Cam, která je vhodná i pro náročnější uživatele a zkušené fotografy. Aplikace disponuje klasickým kamerovým rozhraním a spoustou zajímavých funkcí. Během užívání rozhodně oceníte mřížku, kontrolu ISO, vyvážení bílé, ostření a další skvělé funkce, které jsou vhodné pro manuální ladění fotografie.

Aplikaci stahujte zde.

Spolehlivý a praktický budík – Alarmsalarms

Poslední aplikace vás vytrhne ze snění. Na mysli máme tenhle povedený budík Alarms, který vás zaujme svým neobvyklým řešením. Hlavní předností této aplikace je možnost nastavení budíky v určitých lokalitách. V aplikaci si nastavíte jednotlivé úkoly, kterým přidáte lokaci. Telefon vám začne zvonit v okamžiku, kdy se dostanete na určené místo. Tuto funkci využijete zejména v případě, kdy nechcete na něco zapomenout. Jakmile vkročíte do obchodu, budík vám připomene zakoupit mléko. Možností jak nastavit aplikaci Alarms je vícero, každopádně se jedná o skvělou aplikaci, které najde ve vašem chytrém telefonu své využití.

Aplikaci stahujte zde.

Shlédněte také

Největší veletrh spotřební a výpočetní techniky přinesl zajímavé novinky

Minulý týden se konala v Las Vegas událost, kterou čekají všichni milovníci spotřební a výpočetní techniky. …